SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Krutkar 6159096
nr 615 9096
Krutkar
Förgyllt silver, franska stämplar, troligen 1800-tal, höjd: 8 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 7 december 2009
kl 19:16:54
1.600 kr
1.400 kr
1.800 kr
3.400 kr
2.300 kr
2.500 kr
3.000 kr
3.300 kr
3.500 kr